کاغذ دیواری ساده و انواع مدل های شیک ۲۰۲۲

کسانی که به تازگی به دنبال یک کاغذ دیواری ساده برای دکوراسیون و تزیین محیط زندگی خانه های خود هستند ، بهتر است ابتدا الگوهای اجرا شده این محصول را مشاهده کنند و سپس مدل ، رنگ دیوار نگار ساده خود را انتخاب کنند . وجود مجموعه ای از انواع کاغذ دیواری وینیل دمنده، قابل شستشو و مدلهای دیگر دست مشتریان و مالک های خانه را در خصوص انتخاب بهترین کالا برای آذین بندی فضای خانه باز گذاشته است . بسیار سخت است که تصمیم بگیرید چه چیزی برای شما و محیط زندگی تان مناسب است .

پوستر دیواری ساده امروزه جزء یکی از محبوب ترین وسایل برای طراحی و  دکوراسیون فضاهای خانه است . با استفاده از دیوار پوش های ساده می توانید نمایی خانه را با هزینه کم در زمان کوتاه تغییر دهید و از تماشای آن لذت ببرید . با استفاده از پوستر دیواری ساده شما قادر هستید کل یک دیوار و یا بخشی از آن را پوشش دهید . برای اجرای این محصول دکوری به چسب مخصوصی نیاز دارید . تنوع نوع و متریال کاغذ دیواری ساده بسیار زیاد است ، به همین دلیل بهتر است با آرامش و دقت بالا آنها را انتخاب کنید . در این دانشنامه به تشریح چند مدل کاغذ دیواری ساده 2022 می پردازیم ، تا به شما کمک کنیم با خیال راحت تری دیوار نگار خود را انتخاب کنید . 

انواع مدلهای کاغذ دیواری ساده 

با استفاده از کاغذ دیواری ساده می توانید تمام دیوارهای خانه خود را طراحی و زیبا کنید . انتخاب الگو و نیز نحوه ی نصب و اجرای این محصول بسیار مهم است .  یک پوستر دیواری ساده باید از نظر رنگ و استایل با تجهیزات دکوری خانه مطابقت داشته باشد .

همه ما می دانیم انتخاب کاغذ دیواری بسیار مهم و اساسی است ، بهتر است در این خصوص از یک طراح کمک بگیریم ، توجه کردن به این موضوع نتیجه کار را زیبا و خاص می کند . کاغذ دیواری های دست ساز به محیط خانه حس و حال خوبی می دهد . می توانند با این محصول جذابیت و زیبایی را به اتاق ها و نیز فضاهای خانه خود اضافه کنید ، بنابراین به دنبال طرح های خاص و آنتیک برای دکوراسیون محیط زندگی خود باشید . 

انواع-مدلهای-کاغذ-دیواری-ساده 

کاغذ دیواری ساده آستر 

کاغذ دیواری آستر تقریباً یکی از ابتدایی ترین الگو های دیوار نگار ساده است . از این پوستر دیواری می توانید برای پوشاندن عیوب دیوار و نیز زیبا سازی فضای خانه استفاده کنید . کاربن رنگ این شی تزیینی بسیار متنوع است . پوشش دیواری آستر دارای گرید ها و ضخامت‌های مختلفی است ، بیشتر معماران از مدل ضخیم‌تر این محصول برای رفع مشکلات و خلل و فرج دیوار استفاده می کنند . این پوستر دیواری برای مناطق زلزله خیر بسیار مناسب است و به راحتی پاره نمی شود .

هنگام استفاده از کاغذ دیواری آستر باید ابتدا آن را به صورت افقی بر روی دیوار قرار دهید تا اتصالات آن دیده نشود . اگر قصد خاص کردن محیط زندگی خود با هزینه کم را دارید به شما پیشنهاد می کنیم بدون هیچ تردیدی این محصول را انتخاب و به وسیله آن محیط زندگی را زیبا کنید . می توانید مطابق پوشش دیواری های معمولی آن را به صورت عمودی نیز آویزان کنید .

کاغذ-دیواری-آستر

کاغذ-دیواری-آستر-نارنجی

کاغذ-دیواری-آستر-کرم

پوستر-دیواری-آستر-صورتی-کم-رنگ

کاغذ دیواری موج دار ساده 

دیوار نگار موج دار ساده یکی از پر مصرف ترین کالاها برای دکوراسیون و زیبا سازی محیط خانه است . این محصول را به راحتی می توانید بر روی هر سطحی نصب و اجرا کنید . بایستی بدانید پوستر دیواری مواج به دلیل استایل و الگویی که دارد به تطبیق نیاز ندارد . اگر فرد تازه کاری هستید و تا به حال کاغذ دیواری نصب نکرده اید به شما پیشنهاد می کنیم بدون هیچ تردید و نگرانی این محصول را انتخاب کنید .

برای نصب این فرآورده هیچ دغدغه نداشته باشید ، زیرا درزها و اتصالات آن به هیچ وجه دیده نمی شود . این نوع کاغذ دیواری در هنگام آویزان شدن کمترین دور ریز را دارد . تماشا کردن و نگاه کردن به این محصول انرژی منفی را از شما دور می کند . مدلها و نیز الگوهای پوشش دیواری موج دار بسیار زیاد است . شما قادر هستید آزادانه یکی از آنها را انتخاب کنید و از تماشای آن لذت ببرید . باید بدانید نگاه کردن و نیز لمس کردن این دیوار نگار استرس و نیز اضطراب شما را کاهش می دهد . 

کاغذ دیواری ساده طرح تراشه چوب 

کاغذ چوبی از دهه 1970 ، در بین افراد بسیار محبوب بود . اگر به دنبال یک محصول ارزان قیمت و مناسب هستید ما به شما پیشنهاد می کنیم این محصول را انتخاب کنید و از تماشای آن لذت ببرید . نام دیگر این دیوار نگار ریشه است . برای ساخت این محصول شما به تراشه های خرد شده چوب ، چسب مخصوص ، دستگاه پرش نیاز دارید . این پوشش دیواری دارای ترکیب رنگها و نیز مدلهای مختلفی است . آویز کردن و نصب این شی به تخصص خاصی نیاز ندارد . 

دیوار نگار  آناگلیپتا ساده 

کاغذ دیواری های آناگلیپتا ساختار ضخیم و بادوامی دارد . این دیوار نگار ساده دارای بافت و شکل خاصی است . طراحان بیشتر از کاربن رنگ خنثی برای ساخت این محصول استفاده می کنند . برای پوشاندن عیوب و نقص های دیوار می توانید از این پوستر دیواری استفاده کنید ، جالب است بدانید این کالا به دلیل ساخت متراکم و مستحکم خود از ریزش دیوار جلوگیری می کند . برای انتخاب و خرید این شی دکوراتیو وقت بگذارید .

دیوار-نگار-آناگلیپتا

پوشش-دیواری-آناگلیپتا

دیوار-پوش-آناگلیپتا

کاغذ-دیواری-آناگلیپتا

کاغذ دیواری ساده طرح کولت 

این الگوی کاغذ دیواری بسیار با بادوام و مقاوم است . اگر این پوستر دیواری به صورت درست و اصولی اجرا و پیاده سازی شود تا 30 سال پیاپی کار می کند و استایل خود را از دست نمی دهد  . این ماده سازگار با محیط زیست است . بهتر است بدانید ، قیمت این الگوی کاغذ دیواری تا حدودی بیشتر از مدلهای مختلف کاغذ دیواری است . با استفاده از این پوشش دیواری قادر هستید استرس و اضطراب خود کنترل کنید . برای تمیز کردن و نیز پاک کردن گرد و خاک از روی این کاغذ دیواری شما می توانید از مواد شوینده ساده و دم دستی استفاده کنید .

پوشش-دیواری-کولت

کاغذ-دیواری-کولت

دیوار-نگار-کولت

دیوار-پوش-کولت

دیوار نگار وینیل ساده 

کاغذ دیواری وینیل یکی از پر طرفدار ترین مدلهای دیوار نگار ساده است . این کالا دارای مدلها و استایل های مختلف و متفاوتی است . برای دکوراسیون خانه خود می توانید از پوستر دیواری وینیل استفاده کنید . بهتر است بدانید ، پوشش دیواری وینیل نبافته شده دوام بلایی دارد . این محصول در برابر رطوبت بالا ، گرد و غبار و خاک مقاوم است ، علاوه بر این ، آنها در برابر فشار های مختلف مقاوم هستند و تغیر شکل نمی دهند . به لطف طیف گسترده ای از الگو ها قطعاً می توانید گزینه ای را انتخاب کنید که با فضای داخلی شما هم خوانی داشته باشد .

کاغذ-دیواری-وینیل

دیوار-پوش-وینیل

پوستر-دیواری-وینیل

پوشش-دیواری-وینیل

پوستر دیواری کاغذی ساده 

این نوع کاغذ دیواری ها بسیار نازک است و می تواند نمایی زیبایی را تا حدودی ایجاد کند ، همان طور که میدانید برای چسباندن كاغذ ديواري  شما باید از چسب مخصوصی استفاده کنید . اگر فرد منظمی هستید ، به هیچ وجه از این نوع دیوار نگار استفاده نکنید ، زیرا  نمی توانید سطح آن را شستشو دهید .

به طور کلی در بهترین حالت بین 1 الی 2 سال عمر می کند ، به همین دلیل می تواند هزینه مازادی را به شما تحمیل کند . تنها دلیلی که افراد به این پوشش دیواری بیشتر توجه می کند به دلیل قیمت کم و مقرون به صرفه بودن آنها است . به این نکته توجه کنید ، این کاغذ به راحتی از دیوار جدا می شود ، پس در هنگام جابه جایی وسایل در اتاق خواب باید مراقب باشید این کاغذ آسیب نبیند و پاره نشود .

پوستر-دیواری-کاغذی-ساده 

دیوار-نگار-کاغذی

پوشش-دیوار-کاغذی

کاغذ-دیواری-کاغذی-ساده 

دیوار نگار پی وی سی 

پوشش دیواری پی وی سی از استحکام و دوام بالایی برخوردار است . این محصول دکوری دارای ترکیب رنگی های مختلف و متنوعی است . بهتر است بدانید این نوع از کاغذ دیواری طول عمر بالایی دارد و به راحتی پاره نمی شود و تقریبا حدود 5 سال شکل ظاهری خود را حفظ می کند . برای تمیز کردن سطح این پوستر دیواری شما می توانید از مواد شوینده ساده و ابتدایی استفاده کنید . با استفاده از این کاغذ دیواری قادر هستید اتاق نشیمن خود را زیبا و خاص کنید . برای خرید و انتخاب بهتر شما می توانید پلان های اجرایی را بررسی کنید . 

دیوار-نگار-پی-وی-سی 

کاغذ-دیواری-ساده-پی-وی-سی

پوستر-دیواری-پی-وی-سی

پوشش-دیواری-پی-وی-سی

پوستر دیواری نانو ساده 

امروزه محققان و طراحان توانسته اند با استفاده از دانش نانو کاغذ دیواری خاصی را تولید و روانه بازار عرضه کنند . این دیوار نگار خاص دارای ترکیب رنگی متفاوت و مختلفی است . این دیوار پوش خواص و فواید فوق العاده دارد ، جالب است بدانید كاغذ ديواري نانو به هیچ وجه دوده و گرد خاک نمی گیرد و همان طور که میدانید اصلا کثیف نمی شوند . آنها در برابر تابش آفتاب و گرما مقاومت بسیار بالایی دارند . البته باید بدانید این مزایای خاص سبب شده است که قیمت این نوع از کاغذهای دیواری نسبتا بالاتر از انواع دیگر باشد.

کاغذ-دیواری-ساده-نانو

دیوار-نگار-نانو

پوستر-دیواری-نانو

پوشش-دیواری-نانو

کاغذ دیواری جوت

این پوستر دیواری یک محصول دست ساز است . جالب است بدانید این دیوار نگار با استفاده از گیاهان جوت ساخته می شود ، زادگاه این گیاه هندوستان است . معماران با استفاده از الیاف جوت این دیوار پوش زیبا و منحصر به فرد می سازند . اگر عاشق محصولات طبیعی و ساده هستید به شما پیشنهاد می کنیم بدون هیچ تردیدی این محصول را انتخاب کنید و از تماشای آن لذت ببرید . قادر هستید با استفاده از این محصول کل دیوار خانه و نیز بخشی از آن را خاص کنید . وجود ترکیب رنگی مختلف این دیوار نگار به شما اجازه داده است آزادانه یک مدل را انتخاب کنید و به کمک آن محیط خانه را آنتیک کنید . 

کاغذ-دیواری-جوت

پوشش-دیواری-جوت

دیوار-نگار-جوت

پوشش-دیواری-جوت

قیمت کاغذ دیواری ساده

همانطور که قبلا گفتیم یکی از مهم ترین عنصر برای دکوراسیون خانه پوستر دیواری ساده است ، باید برای انتخاب و خرید آن وقت بگذاریم و الگوهای موجود در بازار را دقیق بررسی کنیم . به طور کلی ، فاکتور های انتخاب دیوار نگار ساده می تواند بودجه شما ، سبک دکوراسیون داخلی ، علایق تان ، الگوی کاغذ دیواری ، جنس کاغذ دیواری و … باشد . بهتر است بدانید ، بی اهمیت شمردن هر کدام از این مسائل محیط زندگی ما را زشت می کند .

قیمت-کاغذ-دیواری-ساده

خرید کاغذ دیواری ساده

کاغذ دیواری های ساده داری مدلها و استایل های مختلف و متنوعی هستند ، شما می توانید متناسب با نورگیر بودن ، کم نور بودن محیط زندگی خود این کالا را انتخاب کنید و به کمک آن محیط زندگی را زیبا کنید . وجود الگوهای مختلف دیوار نگار به مشتریان اجازه می دهد آزادانه یک مدل را انتخاب کنند . میتوانید به صورت آنلاین و حضوری این محصول را انتخاب و خریداری کنید . برای پیدا کردن بهترین الگوی کاغذ دیواری ساده می توانید از ویکی سرا کمک بگیرید. هر چه جنس کاغذ مرغوب تر و با کیفیت تر باشد ، مسلما کالا دارای قیمت بیشتری است . به طور کلی ، این هنر شماست که از الگوی مناسب استفاده کنید و هزینه های جانبی خود را کاهش دهید . در مجموع عواملی که بر روی قیمت گذاری کاغذ دیواری تاثیر گذار است ، شامل مراحل زیر است :

 1. ساختار کاغذ دیواری .
 2. الگوی انتخابی .
 3. رنگ دیوار نگار .
 4. کیفیت و طول عمر پوستر دیواری .
 5. برند کاغذ .
 6. متراژ و میزان استفاده از دیوار نگار برای دکوراسیون خانه .

خرید-کاغذ-دیواری-ساده

نقاط قوت کاغذ دیواری ساده 

 1. وجود الگوها و نیز ترکیب رنگی رنگی بالا .
 2. انتخاب آزادانه دیوار نگار .
 3. بزرگ و دل باز دیده شدن فضا .
 4. وجود ترکیبات سازگار با محیط زیست .
 5. مخفی کردن عیوب دیوار .
 6. افزایش انرژی مثبت در محیط خانه .
 7. مناسب برای افراد تمیز و حساس .
 8. مقاوم بودن بیشتر الگوهای کاغذ دیواری ساده .
 9. ایجاد محیطی آرام و زیبا .
 10. آنتیک و زیبا شدن فضای خانه .
 11. افزایش فضای کار و فعالیت .
 12. ترکیب کردن بافت های مختلف کاغذ دیواری ساده .
 13. مقاوم بودن محصول در برابر گرما، رطوبت، گرد و خاک .
 14. دوام و طول عمر دیوار نگار .
 15. ترمیم کاغذ دیواری ساده کاری آسان است .
 16. زیبا بودن ظاهر ساده و زیبا
 17. برای تکمیل خانه سبک کلاسیک و مدرن می توانید از این محصول استفاده کنید . 
 18. شستشو و تمیز کردن راحت کاغذ دیواری به استثناء موارد غیر قابل شستشو .

نقاط قوت کاغذ دیواری ساده 

عیوب و نقاط ضعف کاغذ دیواری ساده 

 1. صرف زمان برای انتخاب عاقلانه الگو .
 2. آماده سازی دیوار .
 3. امکان تغییر رنگ .
 4. کمک گرفتن از یک گروه طراحی .
 5. صرف هزینه بالا .
 6. پیروی از اصول طراحی برای جلوگیری از شلوغ و نامنظم نشدن فضا .

عیوب-و-نقاط-ضعف-کاغذ-دیواری-ساده 

نتیجه گیری 

اگر را از ابتدا دقیق و اصولی دانشنامه مهندسان ویکی سرا را مطالعه کرده باشید ، حتما با الگوها و مدلهای مختلف کاغذ دیواری ساده برای دکوراسیون و زیبا محیط زندگی خود آشنا شده اید . بهتر است بدانید ، این کالای فانتزی به شما اجازه می دهد تا هر آنچه در ذهن خود دارید را پیاده سازی و اجرا کنید و از تماشای آن لذت ببرید ، حالا نوبت شما است که بر اساس نظر و سلیقه خود یکی از الگو های کاغذ دیواری ساده را انتخاب کنید و محیط زندگی خود را زیبا کنید . اگر فرد خلاقی باشید و از قدرت تخیل بالایی برخوردار باشید ، می توانید الگوی جدیدی را برای محیط زندگی خود خلق کنید .

5/5 - (3 امتیاز)