کابینت آشپزخانه کوچک و بهترین انتخاب

کابینت قلب هر خانه است ، به طور کلی این شما هستید که با قدرت تخیل و نیز ایده پردازی خود می توانید به بهترین شکل از فضای کوچک آشپزخانه استفاده کنید . برای دکوراسیون آشپزخانه کوچک تان قادر هستید از مدلهای جدید و نیز متنوع کابینت مینیمال استفاده کنید و اجازه ندهید هیچ فضایی پرت شود و از دست برود . برای طراحی کابینت های جدید و متمایز شما تنها به قلم ، مداد طراحی ، مصالح و یک ذهن خلاق نیاز دارید . قبل از هر اقدامی شروع به سرچ الگوهای مختلف اشکاف بزنید تا دریابید چه مدل های بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد .

کابینت-آشپزخانه-کوچک-و-بهترین-انتخاب

کوچک و نیز بزرگ بودن آشپزخانه فرق چندانی در الگویی که قرار است اجرا کنید ندارد ، شما قادر هستید هر طرح و نیز مدلی که می پسندید را انتخاب کنید و از فضا نهایت استفاده را ببرید . به عنوان مثال : برای افزایش دامنه حرکت خود در آشپزخانه می توانید از تجهیزات تاشو استفاده کنید تا راحتتر به کابینت ها دسترسی داشته باشید . در این مقاله سعی داریم به شما عزیزان شرح دهیم چه کابینت هایی برای آشپزخانه کوچک ایده آل است .

وجود متریال ها و مواد مختلف و متفاوت و نیز الگوهای متمایز  و جدید به شما اجازه می دهد آزادانه بیندیشید و جسورانه عمل کنید . در مجموع ابعاد و نیز ارتفاع کابینت های آشپزخانه باید برای همه افراد خانواده ایده آل و مناسب باشد ، بعد از طراحی و انتخاب مدل کابینت باید زمان زیادی را صرف کنید تا تمام متریال های مورد استفاده برای ساخت و تولید کابینت را دریابید ، درست است این بخش زمان زیادی را از شما می گیرد ؛ ولی از طرفی به شما کمک می کند عاقلانه تر و سنجیده تر یک ماده را انتخاب کنید و همیشه از نتیجه کار خود نهایت لذت را ببرید .

کابینت-آشپزخانه-کوچک

خالی از لطف نیست بدانید ، افرادی که عاشق استفاده از حداکثر کابینت در مکان تهیه غذا هستند می توانند بدون هیچ نگرانی از این محصولات متفاوت استفاده کنند . ( نکته : حتما در فکر منحصر به فرد کردن فضای ساده پخت و پز هستید ، اگر این طور است ، باید جسورانه تصمیم بگیرید و اجازه ندهید انتخاب های شخصی دیگران شما را گیج کند . ) جالب است بدانید ، اغلب کابینت های مینیمال فضای کمی را اشغال میکند و از طرفی به شما اجازه میدهد آزادانه در این فضا حرکت کنید و کارهایی که دوست دارید را انجام دهید ، ( این نکته را فراموش نکنید ، اندک بودن ابعاد و نیز اندازه کابینت ارتباطی به خصوصیات و نیز ویژگی های آن ندارد ) . آشپزخانه کوچک باید به نحوی چیدمان شود که ابعاد واقعی آن از آنچه شما میبینید کمتر و محدود تر باشد . برای دریافت ایده های مختلف و متفاوت برای آشپزخانه کوچک خالی از لطف نیست تا پایان مقاله همراه و هم سو ما باشید . )

جدید-مدلهای-کابینت-آشپزخانه

مدلهای مختلف کابینت آشپزخانه کوچک

حتما میدانید ، کوچک بودن متراژ مربع کابینت هرگز نباید مانع از دریافت پتانسیل های مختلف و متنوع در این مکان شود ، ممکن است بعضی مواقع از روش‌های بی‌شماری که وجود دارد شگفت زده شوید ، با این راهکارها شما می توانید حتی کوچک‌ترین کابینت ها را بزرگ تر جلوه دهید، البته ذخیره سازی و نیز استفاده بهینه و دقیق از فضا را هیچگاه از ذهن خود خارج نکنید . دور از اندیشه نیست بدانید ، نکات و ترفندهای زیادی وجود دارد که باعث می شود آشپزخانه شما جادار ، شیک و در عین حال کاربردی به نظر برسد .

مدلهای-مختلف-کابینت-آشپزخانه-کوچک

در این مطلب ما الگوها مختلف آشپزخانه کوچک را گردآوری کرده ایم تا به شما نشان دهیم چگونه می توانید این مکان را ایده آل و مناسب چیدمان و دکوراسیون کنید . همان طور که میدانید برای دکوراسیون آپارتمان کوچک نیز باید از کابینت های مختلف و متفاوت استفاده کنید و از تماشا کردن و نیز با نظم شدن محیط زندگی خود لذت ببرید . نکته کلیدی ، برای چیدمان آشپزخانه کوچک ، باید برنامه ریزی و نیز زمان زیادی را صرف کنید ، این مکان باید شامل فضای تهیه غذا، محوطه قرار گیری منظم ظروف آشپزی و تجهیزات غذاخوری باشد . یک پلان کار آمد و دقیق در کنار زیبا کردن مکان ، حس خوبی را به شما ، مهمانها و نیز اعضای خانواده انتقال می دهد .

آشپزخانه سنتی حلالی

طراحی کابینت آشپزخانه روستایی فقط مربوط به سبک آشپزخانه‌ای نیست که تصمیم می‌گیرید از آن استفاده کنید ، بلکه حالتی و نیز انرژی است که از فضا دریافت می کنید . برای اینکه یک محیط تهیه غذا مجلل برای خود ایجاد کنید باید نظر و احساس خود را دقیق تر تحلیل کنید ، در کل سعی کنید برخی از جزئیات عتیقه یا زیور آلات از قبل دوست‌داشتنی را به این مکان اضافه کنید . یکی از مؤثرترین راه‌ها برای دستیابی به جذابیت روستایی در آشپزخانه، تهیه چیزی است که در تصور و اندیشه خود دارید .

آشپزخانه-سنتی-حلالی

برای ساخت و تولید این کابینت زیبا و ساده شما میتوانید از متریال های مختلفی از جمله ورقه های ملامینه ، ترموود استفاده کنید ، بایستی قبل از هر کاری متر و نیز ابزار های مورد نیاز خود را تهیه کنید و سپس شروع به ساخت این کانتر جایگذاری ظروف کنید . بعد از اتمام مراحل اندازه گیری کابینت ،حالا نوبت آن است مدل خود را انتخاب کنید و به وسیله آن ادامه کار را انجام دهید . همان طور که در عکس زیر مشاهده می کنید ؛ ما هیچ فضایی را پرت نگذاشته ایم و از هر میلی متر ای دقیق استفاده کرده ایم .

کابینت-آشپزخانه-روستیک

به دلیل ابعاد و نیز اندازه متفاوت آشپزخانه کوچک ، باید این اشکاف را اختصاصی سفارش دهید ، این تک بودن دو حالت مختلف را شرح می دهد ، نقطه مثبت این الگو استایل متمایز ، بر جسته و آنتیک این جنس است ، به غیر از آن به شما اجازه می دهد حتی از هر نقطه کوچکی به صورت بهینه استفاده کنید ، جنبه منفی این محصول قیمت بالا آن است ، حتما میدانید اختصاصی و متفاوت بودن پول و نیز وقت زیادی را می طلبد . حالا این شما هستید که ببینید برای خاص شدن حاضر هستید هزینه زیادی را پرداخت کنید .

کابینت-طرح-حلالی

برای زیبا تر کردن این محصول شما قادر هستید از رنگ سفید استفاده کنید . در کل سفید جاودانه ترین رنگ برای آشپزخانه است . تنها نکته و مشکل این ترکیب در این است که لکه ها ، کثیفی های سطحی و ساده را به بدترین حال نمایش می دهد .  یک آشپزخانه سفید با طراحی خوب هرگز قدیمی به نظر نمی‌رسد . برای زیبا تر کردن دستگیره های این کابینت می توانید از مترایل و نیز مواد مختلف و متفاوت استفاده کنید ، جالب است بدانید ، وجود الگوها و نیز مدلهای مختلف دستگیره به شما اجازه می دهد آزادانه یکی را انتخاب کنید و به وسیله آن کابینت های خود را تکمیل کنید .

 

کابینت آشپزخانه یکپارچه

کابینت آشپزخانه یکپارچه دارای استایل و نیز تیپ خاص و متمایزی است ، با استفاده از این اشکاف دیگر شما کمبود فضا ندارید ، بلکه قادر هستید به تمام تجهیزات و نیز وسایل خود نظم خاصی را بدهید و با فراغ خاطر از بشقاب های خود استفاده کنید . با این سبک کابینت شما حجم بالایی اشکاف در اختیار دارید . این قفسه دارای گوشه های خمیده ملایم ای است . اکثرا کابینت های یکپارچه از زمین تا سقف امتداد دارد ، این محصول به شما اجازه می دهد از فضای آشپزخانه به صورت دقیق تر  استفاده کنید . برای ساخت و نیز تولید این کالای زیبا شما می توانید از چوب های خاص و نیز متریال های مختلف و متفاوت کنید .

کابینت آشپزخانه یکپارچه

همان طور که در تصویر بالا مشاهده میکنید این اشکاف ها را با اشکال هندسی مختلف خاص و متمایز تولید کرده ایم . در این سبک کابینت شما فضا و نیز مکان های مشخص و معینی برای قرار دادن تجهیزات و نیز وسایل خود در اختیار دارید ، این تکنیک به شما اجازه میدهد بدون هیچ درگیری ذهنی راحت وسیله که نیاز دارید را پیدا کنید و از آن استفاده کنید . نکته : در فضای مازاد جزیره آشپزخانه ، کابینت تعبیه کنید و تنها وسایل مورد نیاز برای صرف صبحانه ، میان وعده ، ناهار و شام  را در داخل آن قرار دهید . برای زیبا تر کردن سطح این شی متمایز باید از روکش خاکستری استفاده کنید .

 

کابینت آشپزخانه باز

آیا آشپزخانه کوچکی دارید و نمی دانید از چه کابینتی برای دکوراسیون این مکان استفاده کنید ؟ اگر جواب شما بله است به حرف ما ایمان بیاورید و از قفسه های باز استفاده کنید ، این پارتیشن ها  راه حلی ایده آل برای افزایش فضای چیدمان ظروف است . قفسه بندی باز در کل زمان کار و نیز فعالیت شما در محیط آشپزخانه را به طرز شگفتی افزایش می دهد . این پروژه به شما کمک می‌کند تا ظروف خود را دسته بندی کنید و تنها آنهایی که نیاز دارید را در نزدیک خود قرار دهید .

کابینت-آشپزخانه-باز

قفسه های شناور خانه روستیک بیشتر با استفاده از چوب ها خام و ابتدایی ساخته می شود ، همین سادگی باعث افزایش قدرت تصمیم گیری و نیز فعالیت شما در محیط آشپزخانه می شود . مهندسان ویکی سرا برای محکم کردن این تخته چوب ها از قلاب‌های سیمی استفاده می کنند . بسیاری از مردم تصور می کنند قفسه های باز فضای کافی برای قرار دادن ظروف را ندارد . این فکر درست نیست ، شما تنها با چند قفسه کوچکتر به این مکان نظم خاصی می دهید و از شلوغ و نیز نامنظم شدن آن جلوگیری میکنید . این ایده برای کسانی که می‌خواهند قفسه‌های باز ظاهری داشته باشند، اما تعهد کمتری به تمیز کردن و شیک کردن آن‌ها دارند، به خوبی کار می‌کند.

کابینت-بدون-در-و-قاب

ساخت و تولید کابینت آشپزخانه باز در کل ادای احترام به مادر طبیعت است . برای ساخت این کابینت شما به چوب ، پایه نگه دارنده ، رنگ و یا براق کننده نیاز دارید ، بعد از تهیه این ساختار های شروع به تولید و ساخت این اشکاف خاص و متمایز کنید ، با استفاده از این کالا شما در فضا صرفه جویی می کنید و از طرفی حجم استفاده از متریال برای ساخت کابینت را کاهش میدهدید ، ( این خود یک امتیاز است ، زیرا هزینه های جانبی شما را به طرز باور نکردنی کاهش می دهد .) برای زیبا تر شدن فضای پشت این کابینت می توانید از کاشی های لعاب دار و نیز هر ماده دیگری استفاده کنید . بهتر است بدانید ، یک کاشی لعاب دار فقط به راحتی تمیز نمی شود . نکته مثبت این ساختار در این است که نور را در اطراف اتاق منعکس می کند .

کابینت سقف تا کف

برای اینکه فضای خود را به حداکثر برسانید و مکان کافی در آشپزخانه خود داشته باشید، بهتر است الگوی امتدادی را انتخاب کنید . معمولا در آشپزخانه ها بین کابینت های بالایی و سقف فاصله وجود دارد ، این مدل کابینت برای محیط کوچک شما مناسب نیست ، بهتر است بدون هیچ تردیدی از این اشکاف خاص و متفاوت استفاده کنید ، با این تکنیک شما فضای مناسب برای نگهداری و نیز چیدمان تجهیزات خود در اختیار دارید .

کابینت-سقف-تا-کف

در کل وسایل که به آنها کمتر احتیاج دارید را بسته بندی و علامت گذاری کنید ، حال که این روش را پیدا سازی کردید وسایل که به ندرت از آن استفاده می کنید را در کابینت های بالا قرار دهید و الباقی لوازم خود را در کابینت های پایین ، این قاعده باعث نظم می شود و از طرفی حس خوبی را به شما منتقل می کند .

کابینت-آشپزخانه-سرتاسری

هر فردی در دنیا می داند رنگ‌های روشن‌تر باعث می‌شوند اتاق بزرگ‌تر، جادارتر و مطبوع‌تر به نظر برسد، بنابراین، با ایمان به این صحبت از کاربن آرام استفاده کنید و نمای محیط تهیه غذای خود را آنتیک کنید . اگر نگران خسته کننده بودن رنگهای سرد هستید ، بهتر است ترکیبات سرد را با کمی پالت های گرم و پر انرژی ترکیب کنید ، بازی با رنگ در کنار زیباتر کردن فضا ، ابعاد آن را افرایش می دهد .

کابینت آشپزخانه یک دیواره

کابینت تک پنل یک ویژگی کلاسیک است ، برای دکوراسیون و زیبا سازی محیط تهیه غذا خود قادر هستید از آن استفاده کنید و از طرفی حس خوبی را از فضا دریافت کنید . برای اجرایی این استایل خاص و متفاوت بهتر است ابتدا محیط را دقیق بررسی کنید و بزرگ ترین دیوار را بیابید ، بایستی مطمئن شوید تمام ابزار و نیز تجهیزاتی که نیاز دارید را اطراف خود دارید ، حال که از این مرحله کار اطمینان حاصل کردید ، شروع به ساخت و تولید این اشکاف متمایز و آنتیک کنید .

اشکاف-آشپزخانه-یک-دیواره 

برای زیبا تر شدن سطح کار می توانید از دستگیره‌های براق ، متمایز و خاص استفاده کنید . با این تجهیزات در کنار افزایش زیبایی محیط از شلوغ شدن و نیز نامنظم شدن محیط جلوگیری می کنید . به طور کلی یک روکش براق یا لاکی می‌تواند کابینت‌های شما را برجسته تر نشان دهد و نور را در اطراف آن به جریان دربیاورد . با این تکنیک شما حجم بیشتری کابینت در اختیار دارید ، با این حجم اشکاف دیگر شما احساس شلوغی و نیز نامرتبی نمی کنید ، بلکه به راحتی وسایل خود را پیدا می کنید .

اشکاف-آشپزخانه-یک-دیواره 

هر فردی در دنیا باید بداند که رنگ‌های روشن‌تر باعث می‌شوند اتاق بزرگ‌تر، جادارتر و مطبوع‌تر به نظر برسد ، بهتر است از این کاربن زیبا و متفاوت دقیق و اصولی استفاده کنید ، اگر فکر می کنید که رنگ سفید خسته کننده است، ما صحبت شما را درک می کنیم و یک راه حل جلوی پای شما قرار می دهیم . برای افرایش حس سرگرمی و نیز انرژی مثبت باید از قدرت تخیل و نیز خیال پردازی خود استفاده کنید . همانطور که در عکس زیر می بینید، ما کابینت های سفید را با پشتی رنگارنگ و فرش سرگرم کننده هماهنگ کرده ایم ، جالب است بدانید ، این تلفیق زیبا ، جذابیت و حس خوب را به میزان قابل توجه ای افزایش می دهد .

کابینت-آشپزخانه-یک-دیواره 

 

کابینت آشپزخانه ال

کابینت آشپزخانه های L می تواند فضایی زیبا و خاص با انعطاف پذیری بالا در اختیار شما قرار دهد . بهتر است اصول طراحی و نیز دکوراسیون کابینت آشپزخانه را رعایت کرده تا فضایی آنتیک و نیز جذاب داشته باشید . با این الگو اشکاف شما فضای ذخیره سازی بیشتری را در اختیار دارید . موقعیت قرار گیری سینک و اجاق گاز به نحوی باید طراحی و چیدمان شود تا مانع از ورود نور نشود . بهتر است طبق دکوراسیون روز دنیا در سال ۲۰۲۲ از هود القایی استفاده کنید، با این وسیله شما حجم بیشتری کابینت در اختیار دارید . جالب است بدانید ، قرار گرفتن کابینت ها در یک زاویه عمودی، اتاق را باز می کند و فضای بیشتری را برای کف فراهم می کند . با انتخاب رنگ سفید، احساس باز بودن فضا را تقویت کنید . برای افزایش نور این مکان باید از پرده های نازک ، چراغ های دکوراتیو خاص و متمایز استفاده کنید .

 

کابینت-آشپزخانه-ال 

کابینت های آشپزخانه سفارشی

آیا تا به این جای مقاله مدلهای مختلف کابینت برای شما خاص و نیز کاربردی نبوده است ! اگر جواب شما مثبت است ، بهتر است این بخش را با دقت بالایی مطالعه کنید ، شک نکنید این اشکاف سفارشی متفاوت تمام نیاز ها و نیز خواسته های شما را بر آورده می کند . به طور کابینت های آشپزخانه آنتیک آن چیزی در تصورتان دارید را به واقعیت تبدیل می کند ، با این قفسه زیبا شما دیگر نگران نامنظم شدن و نیز شلوغ شدن تجهیزات و وسایل خود نیستید ، من حیث المجموع این کابینت دارای مکان مشخصی برای نوشیدنی، تنقلات، نان، بیسکویت و میوه و سبزیجات است . جالب است بدانید کل کابینت از چوب ساخته شده است و دارای بخش هایی مختلفی است ، با استفاده از این تکنیک شما میتوانید راحت و بدون دغدغه به وسایل خود دسترسی داشته باشید .

کابینت-های-آشپزخانه-سفارشی 

5/5 - (2 امتیاز)

در این مورد مطالب زیر را نیز میتوانید بخوانید !