چه رنگ هایی باهم ست میشوند و به هم می آیند

رنگ ها، نقش مهمی در تعیین احساس ما نسبت به محیط اطراف مان دارند . اضافه کردن یک ترکیب رنگی جدید به محیط، میتواند روح تازه ای به آن ببخشد و احساس تازگی و طراوت را برای ساکنین آن به ارمغان آورد. برای انتخاب رنگ و اینکه بدانیم چه رنگ هایی باهم ست می شوند و به هم می آیند باید این نکته را مد نظر قرار بدهید که رنگ ها میتوانند در مکان ها و شرایط مختلف، اثرات متفاوتی از خود باقی بگذارند. جالب است بدانید که اثرات رنگ ها فقط برروی مکان نیست بلکه روی ذهن انسان هم تاثیر گذار است. یک رنگ مثل قرمز میتواند به شما هیجان را القا کند و یک رنگ مثل آبی میتواند برای شما تداعی گر حس آرامش باشد.

چند نکته مهم در انتخاب رنگ

قبل از اینکه به طور مفصل به موضوع اصلی یعنی “چه رنگ هایی با هم ست میشوند ؟” بپردازیم، بهتر است چند نکته و اصل اساسی را در مورد انتخاب رنگ محیط مورد نظر با هم مرور کنیم . اولین نکته این است که برای بزرگ و دلباز جلوه دادن فضای خود، به شما پیشنهاد میکنیم به سمت رنگ های روشن بروید . اما اگر ترجیحتان داشتن یک فضای گرم و صمیمی است میتوانید به رنگ های تیره تر فکر کنید.

رنگ های تیره در طراحی داخلی و دکوراسیون یک کاربرد دیگر هم دارند، آن هم استفاده از این رنگ ها بر روی دیوارهای خانه است. شما میتوانید با کمک گرفتن از این تکنیک سقف منزل خود را بلند تر و دارای ارتفاع بیشتر نشان دهید  . رعایت یک نکته دیگر نیز که حائز اهمیت است این است که استفاده از چند رنگ مختلف و متنوع بر روی دیوار های اتاق باعث بزرگ و وسیع تر شدن فضای شما میشود.

 

قوانین ست کردن رنگ ها

 

چگونگی ست کردن رنگ ها

روش های گوناگونی برای ست کردن رنگ ها باهم وجود دارد .  دقت کنید که هر رنگ بر اساس آیتم های مختلفی از جمله دمای رنگ، طیف های متفاوت هر رنگ، تضاد و کنتراست بین رنگ های مختلف و … میتوانند با هم ست شوند و در منزل و یا محیط کاری از آن ها استفاده شود .

 

ست رنگ بر اساس گرمی و سردی ( دمای رنگ )

شاید دانستن این نکته برایتان جالب باشد که هر رنگی دارای درجه حرارت و دما است ! در واقع رنگ ها را میتوان بر اساس دما به دو دسته گرم و سرد تقسیم بندی کرد . از رنگ های گرم میتوان به قرمز ، نارنجی ، زرد و از رنگ های سرد میتوان به سبز ، آبی و بنفش اشاره کرد . در اکثر موارد جفت شدن رنگ هایی با دماهای مشابه باعث میشود تا به ترکیب رنگ های هماهنگ دست پیدا کنید.

برای مثال: ترکیب رنگ های سرد مثل سبز و آبی همیشه یکی از محبوب ترین ترکیب های رنگی بوده است. همچنین ترکیبی از رنگ های خنثی و گرم مثل بژ ملایم با قهوه ای پررنگ هم میتواند به همان اندازه زیبا و چشم نواز باشد. در زیر چند نمونه از ست شدن رنگ ها با دماهای مشابه را میبینیم.

 

ست رنگ سبز و آبی

همانطور که کمی قبل توضیح دادیم، رنگ های سبز و زرد در گروه و دسته رنگ های سرد قرار میگیرند. این رنگ ها با مفاهیمی همچون صلح و آرامش در ارتباط اند و هنگامی که در کنار هم قرار میگیرند فضایی بی نهایت آرام و سرشار از حس های مثبت ایجاد میکنند.

ست رنگ سبز و آبی در دکوراسیون

ترکیب رنگ آبی و سبز و طوسی

 

ست و ترکیب رنگ زرد و نارنجی

قرار دادن زرد و نارنجی در کنار هم به عنوان دو رنگ گرم باعث میشود که محیطتان بیش از پیش گرم و صمیمی جلوه داده شود و هر کسی که در این محیط قرار میگیرد قطعا طبیعت زیبا و منحصر به فرد پاییز را به یاد می آورد. از دیگر نکاتی که میتوان به ترکیب رنگ زرد و نارنجی در دکوراسیون اشاره نمود آنست که این دو رنگ در کنار هم میتوانند فضایی را با انرژی بالا خلق کنند .

ست کردن بر اساس سایه های مختلف یک رنگ

یک تکنیک دیگر برای ترکیب و سِت کردن رنگ ها ، استفاده از سایه های تیره و روشن یک رنگ خاص است. در حقیقت برای استفاده از این روش باید رنگ اصلی را در کنار سایه های تیره یا شید (رنگ اصلی + رنگ مشکی) و سایه های روشن یا تینت ( رنگ اصلی + رنگ سفید ) همان رنگ استفاده کرد . به این طرح رنگی که متشکل از یک رنگ پایه و سایه های همان رنگ است، طرح رنگی مونوکروم یا تک رنگ میگویند. در ادامه نمونه هایی از طراحی به کمک یک پالت مونوکروم یا تک رنگ را مشاهده میکنید.

ست کردن سایه های مختلف رنگ قهوه ای

ایجاد یک طرح تک رنگ بسیار ساده تر از چیزی است که به نظر میرسد. درواقع باید به کمک یک رنگ پایه طراحی خود را شروع کنید و بعد سایه های روشن تر و تیره تر را به طرح مورد نظرتان اضافه کنید. تزئین با یک پالت تک رنگ ساده ترین و راحت ترین راه برای ایجاد یک فضای آرامش بخش است. نکته کلیدی این است که سایه های مختلف آن رنگ را با هم ترکیب کنید تا از احساس ناخوشایندی که ممکن است ایجاد شود جلوگیری کنید. در عکس زیر از طیف های مختلف رنگ کرم و قهوه ای استفاده شده است ، قطعا شما هم شاهد زیبایی ترکیب به وجود آمده هستید.

 

ست کردن رنگ قهوه ای

 

ست کردن آبی کم رنگ و آبی پر رنگ در دکوراسیون

استفاده از رنگ آبی کم رنگ و پر رنگ در کنار هم یک مثال دیگر از طراحی مونوکروم است. به کمک این رنگ ها آرامش را به خانه تان دعوت کنید. همانگونه که گفتیم این رنگ سمبل آرامش است و یاد آوری آسمان و عنصر آب در فنگ شویی است . از فواید این ترکیب رنگ ایجاد محیطی آرام و عاری از هرگونه آشفتگی است اما باید در نظر داشت ممکن است برخی افراد در دراز مدت از این ترکیب رنگ خسته شوند ، لذا برای استفاده طولانی مدت از این ست رنگ باید عاشق ست باشید .

 

پالت رنگ های آبی پر رنگ و کم رنگ

رنگ آبی کم رنگ و پر رنگ

 

ست کردن به کمک رنگ های مکمل

رنگ های مکمل رنگ هایی هستند که با هم تضاد و کنتراست دارند،  این تضاد باعث شکل گیری ترکیب هایی جذاب و خیره کننده میشود. در این قسمت از مقاله چند ترکیب رنگی مکمل که با هم به خوبی ست شده و به اصطلاح به هم می آیند و هارمونی دارند همچنین برای ایده گرفتن شما مناسب  است را معرفی میکنیم .

صورتی و سبز آبی

به عکس زیر با دقت نگاه کنید.در این دکوراسیون یک پالت با رنگ های مکمل به کار رفته است. ترکیب دیوار صورتی- یاسی و مبلی به رنگ سبز- آبی فضایی بی نهایت جذاب و دلربا را مهیا کرده است.

شما میتوانید از این ترکیب رنگ الهام گرفته و از آن برای هر چه زیبا و متفاوت تر شدن مکان مورد نظرتان استفاده کنید. همچنین میتوانید بر روی دیوار یک تابلوی زیبا که با رنگ بندی محیط هماهنگ است نصب کنید و یا اینکه همانند شکل زیر یک آینه دکوراتیو جذاب و شکیل را روی آن قرار دهید. شک نکنید که به کمک این رنگ ها و تکنیک ها فضایی زیبا و درعین حال متفاوت را برای خودتان و عزیزانتان فراهم میکنید.

 

ست رنگ های مکمل

 

ست رنگ زرد و بنفش در دکوراسیون خانه

اگر میخواهید رنگ و ظاهر گل های زیبای بهاری را در منزلتان داشته باشید، این قسمت را با دقت بیشتری همراه ما باشید. زرد و بنفش دو رنگی هستند که با هم مکمل اند . در واقع تضاد خاصی که بین این دو رنگ وجود دارد باعث زیبایی و چشم نوازی آن میشود. مبل هایی به رنگ بنفش با کوسن هایی زرد که با دیوارهایی طوسی احاطه شده اند، میتواند یک ست رنگی هماهنگ و زیبا برای شما باشد. این ترکیب رنگی یاد آور طراوت و زیبایی گل های زرد و بنفش بهاری است.

 

ست نمودن رنگ سبز و قرمز

شاید برای شما سوال باشید که آیا رنگ سبز و قرمز به هم می آیند ؟ زمانی که رنگ قرمز با گرما و هیجان منحصر به فردش در کنار مکمل خود یعنی رنگ سبز قرار میگیرد، معتدل شده و یک ترکیب دلنشین را ایجاد میکند به خاطر داشته باشید یک دکوراسیون با رنگ سبز و قرمز میتواند یک انتخاب ایده آل برای دفتر کار شما باشد !

 

 

 

آبی و نارنجی

نمونه بعدی از رنگ هایی که باهم ست می شوند ، دو رنگ آبی و نارنجی است. استفاده از این دو رنگ در طراحی منزل باعث میشود احساس پویایی و شادابی و نشاط فضای شما را در بر بگیرد. ترکیب آبی و نارنجی یعنی هنر و زیبایی که با شورِ جوانی آمیخته شده است . برای به کار بردن این دو رنگ در دکوراسیون داخلی منزل خود میتوانید ابتدا دیوار ها را به رنگ نارنجی روشن در بیاورید و در مرحله بعد تابلوهایی زیبا و هنری با زمینه ی آبی روشن و قابی نارنجی رنگ را روی دیوارها نصب کنید.

طبق سلیقه خودتان ، مبلمان را انتخاب کنید اما یک نکته را از یاد نبرید آن هم این که مبلمانی که انتخاب میکنید یا به رنگ آبی و نارنجی باشد یا اینکه این دو رنگ در مبل ها به کار رفته باشد. همانطور که میدانید چیدمان مبل ها نیز میتوانند با رنگ بندی های متفاوت تاثیرات ست شدن و هماهنگ شدن رنگ ها با دکوراسیون زینت بخشند ، شما میتوانید یک چیدمان مناسب برای مبل های راحتی و استیل و … انتخاب کنید.

در قسمت بالا اصول و قوانین کلی در مورد چگونگی ست کردن رنگ ها را شرح دادیم و چندین و چند نمونه هم مثال زدیم ، در ادامه قصد داریم چندین رنگ دیگر که در کنارهم قرار گرفته و با هم ست میشوند را به شما معرفی کنیم تا بتوانید به راحتی منزل و محل کارتان را دیزاین کرده و یک فضای زیبا و جذاب با دکوراسیون رنگی را برای خود و اطرافیان تان رقم بزنید.

 

ست رنگ قهوه ای و طلایی

اگر قرار باشد پرکاربرد ترین و محبوب ترین رنگ ها برای طراحی و دیزاین خانه و محل کار را نام ببریم قطعا دو رنگ طلایی و قهوه ای خود نمایی میکنند . این سِت رنگی یکی از محبوب ترین پالت ها برای اکثر افراد است و با سلیقه ی اکثر مردم همخوانی و مطابقت دارد . کمی به جزئیات عکس زیر با دقت نگاه کنید. قطعا یک اتاق گرم و صمیمانه را مشاهده میکنید که برای دعوت مهمانان و لذت بردن از یک مکالمه ی دوستانه مهیا شده است.

گل هایی به رنگ طلایی و نارنجی در گلدانی به رنگ قهوه ای قرار دارند که طبیعت زیبای پاییزی را به یادمان می آورد. کمی آن طرف تر آباژورهایی زیبا و طلایی رنگ با پایه های قهوه ای به چشم میخورند. علاوه بر آن در این فضا مبل هایی به رنگ قهوه ای با کوسن های زیبا و متنوع را میبینیم که به هر چه گرم تر نشان دادن این محیط کمک شایانی میکند و یک هارمونی جذاب و گیرا را با سایر اجزا محیط ایجاد میکند . ویکی سرا در یک مقاله بصورت مستقل درباره اینکه چه رنگ هایی با قهوه ای ست میشوند توضیحات را به تفصیل برای شما عنوان کرده است .

قهوه ای و طلایی در دکوراسیون

ست قهوه ای و طلایی

ست قهوه ای و طلایی در دکوراسیون داخلی

ست رنگ سفید، بژ و کرم

برای زیبا نشان دادن محیط الزاما نیازی به استفاده از رنگ های جیغ و جسورانه نیست. گاهی اوقات تنها با استفاده از یک پالت رنگی خنثی میتوانید ظاهری متفاوت و زیبا را ایجاد کنید که به سبک دکوراسیون اسکاندیناوی هم بسیار نزدیک و شبیه است. ست رنگ های خنثی باعث ایجاد فضایی دلپذیر و دنج در منزلتان میشود. ترکیبی از رنگ های سفید، بژ و کرم میتواند طرحی هماهنگ با جذابیتی جاودانه و همیشگی را برای شما فراهم آورد.

 

ست رنگ های سفید بژ و کرم

 

مشکی و طلایی

یکی دیگر از ست های شکیل و جذاب ست دو رنگ مشکی و طلایی است . اگر از بین سبک های مختلف دکوراسیون به سبک کلاسیک علاقه بیشتری دارید به شما توصیه میکنیم حتما دو رنگ مشکی و طلایی را در گوشه ذهن خود داشته و از آن استفاده کنید . میتوانید برای اینکه از تیره شدن محیط جلوگیری کنید از رنگ سفید کمک بگیرید . معمولا رنگ مشکی و طلایی حس لوکس بودن را به بیننده القا می کنند به همین جهت عمدتا در دکوراسیون هایی با سبک های لاکچری از این ترکیب رنگ استفاده میشود .

ست نمودن رنگ های سیاه و طلایی

ست نمودن رنگ مشکی و طلایی

 

سفید و مشکی

ست نمودن رنگ سفید و مشکی کمی با سیار رنگ ها متفاوت است و هنر خود را می طلبد . قطعا اگر قرار بر این باشد که چند رنگ پر کاربرد و پر طرفدار در سبک مینیمالیستی و تا حدودی سبک مدرن را نام ببریم رنگ های سفید و مشکی در اول لیست خودنمایی میکنند. مزیت این دو رنگ زیبا و کاربردی در این است که دست طراح و ساکنین را برای دیزاین باز میگذارند. فضا را شیک جلوه میدهند و علاوه بر اینکه با هم به خوبی ست میشوند با بقیه رنگ ها هم هماهنگ اند و هارمونی زیبایی ایجاد میکنند.

سبز و نارنجی

رنگ سبز همانند سایر رنگ ها طیف وسیعی دارد . از جمله سبز زیتونی ، پسته ای، چمنی ، جنگلی و … رنگ سبز جنگلی دارای یک ویژگی غیر معمول است. این ویژگی باعث میشود فضای شما در زمستان دنج به نظر برسد و در تابستان خنک و سایه دار باشد. به کمک لوازم چوبی و مبلمان چرمی که ته مایه ی رنگ نارنجی را دارند فضای خود را زنده کنید و یک محیطی که تماما از طبیعت الهام گرفته شده است را برای خود بسازید.

 

ترکیب و ست کردن با رنگ سبز

طلایی و آبی رویال ( سلطنتی )

تصور کنید در اتاق نشیمن تان یک سرویس مبل مخمل شیک به رنگ آبی قرار دارد که با میزهایی زیبا و به رنگ طلایی احاطه شده است. کمی آن طرف تر هم پرده هایی مجلل و شکیل به رنگ طلایی پنجره ها را پوشانده و در اطراف هم چراغ های دکوراتیو و اکسسوری های دیگری که به رنگ آبی و طلایی اند قرار گرفته است. حتی تجسم و تصور چنین فضایی هم میتواند بسیار دلچسب باشد! استفاده از این دو رنگ یعنی آبی رویال و طلایی در کنار هم، به شدت زیبا و فریبنده بوده و باعث میشود حس لوکس بودن به بیننده القا شود. استفاده از این ترکیب رنگی در مکان هایی که به سبک کلاسیک دیزاین شده اند، میتواند بسیار کاربردی باشد.

ترکیب رنگ و ست گلبهی و یاسی

اگر قصد دارید اتاق خواب اصلی خود را با رنگ هایی لطیف و ملایم و در عین حال زیبا بیارایید به شما توصیه میکنیم حتما به ترکیب رنگ های یاسی و گلبهی فکر کنید . میتوانید دیوارها را به رنگ یاسی روشن و یا صورتی ملایم در بیاورید. اگر در مرحله انتخاب هستید توصیه میکنیم روتختی و رو بالشی هایی را انتخاب کنید که رنگ یاسی کمی تیره تر از رنگ دیوارهای اتاقتان داشته باشند. در کنار تختتان هم میتوانید یک صندلی و یا یک پاف به رنگ گلبهی قرار دهید.

بر روی پاتختی هم میتوانید گلدانی با گل های مرجانی رنگ و زیبا بگذارید. ست رنگ گلبهی و یاسی دو رنگی هستند که سرشار از لطافت اند و حس زنانگی و ظرافت را القا میکنند. به همین دلیل این ترکیب میتواند یک انتخاب عالی برای اتاق خواب های دخترانه باشد. مطمئن باشید که با به کار بردن این ترکیب رنگ در اتاق خواب، حس آرامش و شیک بودن را به طور توام با هم تجربه میکنید.

 

 

ست رنگ خاکستری و زرد

ترکیب رنگی خاکستری و زرد همیشه یکی از پرطرفدارترین ترکیب ها بوده است. رنگ زرد با گرمای منحصر به فردش انرژی و روح را به فضای شما میبخشد. زیبایی رنگ خاکستری هم در کنار رنگ زرد، بیش از پیش جلب توجه میکند. این ترکیب رنگ برای مکان های مختلف مثل نشیمن ، اتاق پذیرایی ، دفتر کار، کافی شاپ ها و …. میتواند مورد استفاده قرار گیرد. میتوانید دیوارهای اتاق نشیمن تان را به رنگ خاکستری در بیاورید و مبلمانی خاکستری و با کوسن هایی زرد خریداری کنید.

حتی میتوانید یکی از صندلی های تک نفره سرویس مبلتان را هم به رنگ زرد سفارش بدهید. تزیین دیوارها با آینه در ست رنگ زرد و خاکستری بسیار تاثیر گزار بر روی محیط خواهد بود ، سعی کنید بر روی دیوار یک آینه دکوراتیو با حاشیه های زرد رنگ و یا یک تابلوی زیبا که ترکیبی از رنگ های زرد و خاکستری در آن به کار رفته است نصب کنید. حالا اتاق گرم و زیبای شما آماده است. اگر به دکوراسیون سبک مینیمال یا نئوکلاسیک علاقه مندید این ترکیب رنگ میتواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

 

صورتی و سرمه ای

تضاد و کنتراست بالای بین این دو رنگ باعث ایجاد انرژی زیاد و پویایی بالا میشود. علاوه بر آن رنگ صورتی میتواند احساس شادی، جوانی و طراوت را تداعی کند. به همین جهت قرار گرفتنش در کنار سرمه ای که رنگی شیک و سنگین است ترکیبی خاص می آفریند. ممکن است این ست رنگ سلیقه های خاصی را در بر گیرد اما افراد خاص پسند علاقه بسیاری به ترکیب این دو رنگ و استفاده از آن در دکوراسیون داخلی خود دارند .

سرمه ای و طلایی

ست کردن رنگ سرمه ای و طلایی

قرمز و آبی

ترکیب قرمز و آبی یک ترکیب به شدت هیجان انگیز و با نشاط است که به مقدار زیادی جلب توجه میکند. جلب توجه زیادی هم میتواند مزیت این پالت باشد وهم میتواند یک ایراد بزرگ محسوب شود و باعث شود بقیه لوازم و جزئیات دیگر به چشم نیاید! از بین فضاهای متفاوت، اتاق کودکتان بهترین مکان برای پیاده کردن این طرح رنگی است. اگر دوست دارید در مورد رنگ اتاق خواب کودکتان ایده ها و اطلاعات بیشتری بدست بیاورید مقاله رنگ اتاق کودک را مطالعه فرمایید.

 

خاکستری و نارنجی

خاکستری رنگی خنثی است و با اکثر رنگ ها به خوبی ست میشود. یکی از رنگ هایی که در کنار رنگ خاکستری جلوه بیشتری پیدا میکند و فضا را جذاب تر میکند، رنگ نارنجی است. برای به کار بردن این ترکیب رنگی، کافیست دیوارها به رنگ خاکستری روشن باشد. علاوه بر آن در وسط اتاق نشیمن تان مبلمانی به رنگ خاکستری با طیف های مختلف که کمرنگ و پررنگ است قرار دهید.

ترجیحا کوسن هایی انتخاب کنید که نارنجی رنگ باشند یا رگه هایی از رنگ نارنجی در آن ها به کار رفته باشد. روی میزها و در اطراف مبل ها هم میتوانید اکسسوری های مختلف مانند گلدان و یا شمعدان های زیبا قرار دهید و به این نکته توجه داشته باشید که بین رنگ اکسسوری ها و محیط تان هارمونی وجود داشته باشد و دو رنگ خاکستری و نارنجی در آن ها به کار رفته باشد. استفاده از رنگ نارنجی در کنار خاکستری باعث میشود تعادل بیشتری را در فضای مورد نظرتان تجربه بکنید.

ست کردن رنگ خاکستری با نارنجی

 

ست کردن سفید و زرد

حس خوب رنگ زرد میتواند یاد آور و تداعی کننده آفتاب در منزل شما باشد همچنین دیوارهایی به رنگ زرد، پس زمینه ای ایده آلی را برای هر سبک مبلمان به ویژه مبل هایی به رنگ خاکستری و رنگ های خنثی فراهم میکند. میتوانید در اطراف لوازم جانبی مانند گلدانی زیبا با گل های زرد و یا مجسمه ها و تابلوهایی با پس زمینه سفید قرار دهید. این ترکیب رنگ برای پرنور جلوه دادن فضاهای کم نور مثل راهرو ها میتواند گزینه خوبی باشد شما میتوانید این رنگ را در فضایی مانند راهرو با کاغذ دیواری های رنگی ایجاد کنید .

 

ست کردن رنگ سفید و زرد

 

خردلی و سرمه ای و ست کردن آنها

قرار دادن دو رنگ جذاب و شیک خردلی و سرمه ای در کنار هم، قطعا میتواند یکی از بهترین گزینه ها برای منزل و یا دفتر کارتان باشد همچنین اگر جزو افراد خاص پسند هستید و از انتخاب های جسورانه استقبال میکنید، تردید نداشته باشید که این پالت برای شما بهترین است.

ست نمودن سبز و سفید

میتوان به جرات گفت که زیبایی اکثر رنگ ها هنگامی که در کنار رنگ سفید قرار میگیرند دو چندان میشود. یکی از این رنگ ها رنگ سبز با طیف های مختلف و دلنشینش میباشد که در کنار رنگ سفید خودنمایی میکند. اگر میخواهید زیبایی طبیعت و بهار را به خانه ی خود بیاورید به سراغ این دو رنگ یعنی سبز و سفید بروید.

رنگ سبز و سفید باهم ست میشوند

صورتی و طوسی

دو رنگ صورتی و خاکستری هر کدام به تنهایی طرفداران خاص خودشان را دارند ، اما هنگامی که در کنار هم استفاده میشوند ترکیبی چشم نواز را به وجود میاورند که میتوان گفت کمتر کسی است که به آن علاقه نداشته باشد.

آبی آسمانی، طوسی روشن و سبز

اگر به دنبال ایجاد یک محیط زیبا و آرامش بخش در خانه هستید تا از شلوغی های بیرون به آن پناه ببرید پیشنهاد میکنیم از این ترکیب رنگی سه گانه کمک بگیرید همچنین قرار دادن گلدان هایی با گل های سبز رنگ در کنار زمینه ای به رنگ آبی و طوسی روشن باعث میشود که احساس سرزندگی و نشاط به فضای شما تزریق شود و فضا را از بی روحی نجات میدهد.

ست شدن رنگ ها باهم

 

نتیجه گیری امیدواریم پس از خواندن این مقاله بتوانید اطلاعات خود در مورد انواع رنگ هایی که با هم ست میشوند را به روز کنید. علاوه بر آن از ترکیب رنگی های متنوع و متفاوتی که برایتان مثال زدیم ایده بگیرید و از آن ها در محیط کار یا منزلتان به طور کاربردی استفاده کنید و از دنیای رنگارنگی که برای خود به وجود می آورید نهایت لذت را ببرید.

4.8/5 - (6 امتیاز)